Amerika’da Tutukluluk, Kefalet

Tarafından   Aralık 3, 2017

New York’ta bulunan göçmenlik hukuku avukatlarımız ülkenin neresinde olursa olsun tutuklu haldeki müvekkillerinin kefalet veya insani tahliye yoluyla tahliye edilmelerini sağlamaktadır. Ülkenin dört bir yanına seyahat ederek müvekkillerimizi cezaevlerinde ve göçmenlik mahkemelerinde temsil etmekteyiz.

Davanızı derhal değerlendirerek ilgili göçmenin kefalet veya insani tahliye yolu ile tahliye edilip edilemeyeceğini bildirmemiz mümkündür. Tahliye davalarında hız çok önemlidir, ve New York’ta bulunan göçmenlik hukuku avukatlarımız nezaret altındaki göçmen müvekkilin bir an önce tahliye edilebilmesi tahliye duruşmasını büyük bir hızla talep etmektedir.

Tahliye davalarının büyük bir çoğunluğu sınır eyaletlerinde gerçekleştirilmektedir ve hukuk büromuz tarafından telefon yoluyla gerçekleştirilen duruşmalar sayesinde tahliye prosedürü oldukça hızlandırılmaktadır.

Göçmenlerin tutukluluk hallerinin sona erdirilmesi için gerçekleştirdiğimiz ihraz emirleri çerçevesinde müvekkillerimizin serbest bırakılmalarını başarıyla sağlamış bulunmaktayız. Buna ek olarak, Tahliye için gerekli olan kefaletin düşürülmesi ve tutukluların insani tahliye ve tutukluluk gözetim uygulamaları çerçevesinde serbest bırakılmaları konusunda büyük başarılar elde etmiş bulunmaktayız.

Hukuk büromuzun kıdemli ortağı ile CBS televizyonu sınırdışı edilme ve sığınma konuları ile ilgili olarak röportaj gerçekleştirmiş, ayrıca yazıları New York Times ve Daily News gazetelerinde yayınlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir